• Wpisów: 776
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 80 dni temu, 14:20
  • Licznik odwiedzin: 209 472 / 1385 dni
 
nutellowaa
 
W sumie to nawet nie wiem od czego zacząć. Ponownie nie było mnie od ponad osiemdzięsięciu dni, ale będąc szczerą - w ostatnim czasie zupełnie zapomniałam o blogowaniu. Nie mam chęci na jakiekolwiek pisanie, nawet nie mam siły na publikowanie rozdziałów, na wattpadzie, które mam już napisane. Wspominałam już, że nienawidzę lata?

Piloci wrócili! Nawet sobie niewyobrażacie jak się poryczałam podczas oglądania tego teledysku i słuchaniu piosenki, a tydzień później chłopaki wyjeżdżają z teledyskiem do Nico and the nires. Ogólnie czuję, że nowa era będzie cudowna, bo jak na razie jestem zakochana. Czuję, że chłopaki za TRENCH mogą dostać nominację GRAMMY:-)

      Ogólnie jak możecie się domyślać skończyłam Supernatural - dokładnie 1 czerwca. Poszlo dość szybko te, prawie, 300 odcinków. Aktualnie z niecierpilowścią czekam na 14 sezon, który mam nadzieję, że będzie lepszy od 13, bo finał sezonu mnie totalnie zirytował, po prostu mi się nie podobał.

     Oprócz tego, w czasie kiedy mnie nie było zaczęłam kolejne multum seriali i obejrzałam jeszcze więcej filmów. Chcielibyście recenzje poszczególnych produkcji? Mam na myśli tych, które naprawdę warto zobaczyć, być może pokochacie je tak samo mocno jak i ja.


Taak, przypadkowo wkręciłam się w muzykę BTS :P Ogólnie to nie odróżniam ich, przepraszam, to dla mnie za trudne jak na razie X D  Obejrzałam też dwa odcinki Run! BTS chyba tak to się nazywało.

Dobra, szczerze to piszę to z czystej nudy. Za sekundę będę oglądać pierwszy odcinek Chucka, bo podobno dobre i brat mnie zmusza.

To tyle, dude. Napiszcie co u Was.
Aa zapraszam na swojego wattpada; killeddexter
twittera; killeddexter
instagrama; killeddexter
i uwaga, tv time; eweex (szok)

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.