• Wpisów: 777
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 40 dni temu, 19:46
  • Licznik odwiedzin: 206 117 / 1262 dni
 
nutellowaa
 
"Jestem cały czas rozdarty pomiędzy decyzją, czy zabić siebie, czy też zabić wszystkich wokół" - Will Grayson, Will Grayson.

Oczywiście. Dawno nie było u mnie typowo luźnego postu, gdzie pisałam co myślę, ale hi! Mam zamiar teraz taki zrobić, a więc do dziełaa!
Pierwsza sprawa; w piątek wyszło Back To You Louisa. Wow. Nie potrafię wyrazić tego żadnymi słowami jak bardzo jestem dumna z Tommo. W końcu to jest ten chłopak, który miał kompleksy ze względu na swój głos, czuł się przez to gorszy. Jednak jego piosenka odnosi cholernie wielki sukces, bo na to zasługuje. Ma fajne brzmienie, głos Bebe z Lou idealnie do siebie pasują. Polecam każdemu przesłuchać, bo naprawdę warto. ;))
DE9xX32XoAEH3gQ.jpg

A teraz przejdźmy do totalnego hitu (shitu?) z naszym ukochanym dziennikarzem - Danem Wattpadem (Wottonem)! Oczywiście, większość fandomu go nienawidzi, albo uwielbia nie wiem. Ogólnie po tym wywiadzie z Lou jestem dość mocno wkurwiona, ale no.
Okej od początku.
Dan Wattpad jest osobą gorszą niż antis. Oczywiście próbuje udowodnić każdej larries, że larry nie jest real, żeby to jak sam napisał 'zamknąć je'. Okay, powstała dość wielka drama, gdzie anit znowu wyzywają się z larries (??XDD) Czyli norma. Jak można się spodziewać, nasz kochany (ekhem) Wattpad zapytał się Louisa o Larry'ego. Okay, oto link do wypowiedzi Lou: www.facebook.com/(…)703901429804483…
Dobra, dobra. Sama nie wierzę w Larry'ego, ale shippuję, więc hi! Mogę się wypowiedzieć na ten temat.
Pierwsze co rzuciło mi się w oczy - To(p)mlinson unika kontaktu wzrokowego z kamerą. Może to tylko moje spostrzeżenie, ale tak mi się wydaje. Poza tym odpowiada na to pytanie bez dłuższego zastanowienia, jakby miał przygotowaną na to odpowiedź. Na jego twarzy można zauważyć zażenowanie? Nie chcę wnikać czy z powodu zadanego pytania, samego faktu wpieprzania się do jego życia czy o samego larry'ego. Szczerze? Chuj mnie to. Zabawne jednak jest to, że w innych wywiadach (tych nie z The Sun) ani razu nie wspominał o Freddiem i o Eleanor. Okay, Louis każdy wie, że jesteście w związku. Ilość wypowiedzianego słowa "kocham" przez Louisa w tym wywiadzie jest wiele razy większa od tego, ile razy ja powiedziałam to słowo w całym swoim życiu. Zabawniejszy jest jednak drugi wywiad, tym razem pisany. Nie mam do niego linka, ale powiem najśmieszniejsze fragmenty. "Louis ma najgorszy kontakt z Harrym w porównaniu do Nialla lub Liama". "Larries zniszczyły przyjaźń Louisa i Harry'ego". Ogólnie jest tam napisane, że przez Larries pomiędzy Lou i Harrym jest niezbyt fajna atmosfera. Okay, spoko Wattpad. Według mnie połowa z tego to jeden wielki bullishit, ale to WEDŁUG MNIE.  Dodam jeszcze, że podczas wywiadu z Nickiem, Grimshaw zapytał się Louisa czy widział Dunkierke - ten odpowiedział, że nie, ale jest z niego bardzo dumny.
Jakieś pytania?

20245402_800052896823570_7224335923381585287_n.jpg

Ogólnie ostatnio na Twitterze powstało to ciekawe konto - twitter.com/crownbeeolive. Zostają tam zamieszczone zakodowane(kurwa fbi) informacje, które się sprawdzają! Przykład? Osoba dodała tweeta z "Always You", a potem się okazało, że jest to piosenka Louisa. Ogólnie nie wiem, może to drugie RBB & SBB?

harry-styles-louis-tomlinson-cinema.jpg

Szczerze, to Wy nawet nie wiecie jak potrzebowałam gdzieś o tym napisać. Po prostu, 'powiedzieć' to komuś, bo moje zażenowanie jest tak ogromne, że XD. Ogólnie czekam na dalszy rozwój akcji.
Btw, jutro mija 7 lat od powstania One Direction, ja pierdole, kiedy to minęło ::)))
"Kiedyś wiedziałem kim jestem
Zabawne jak nasze odbicia się zmieniają
Gdy stajemy się kimś innym" -James Bay -  Moving Together

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

 
  •  
     
    Strasznie mi się podoba głos Lou i jego nowa piosenka ;)
    Gdzie jesteś tyle dni? Tęsknię! Wiem że to trochę dziwnie brzmi. No ale musisz wiedzieć że ja kocham twojego bloga ok? Jest świetny. I proszę zostań z nami jak najdłużej :*